Kurumsal Olarak Ne Yapabiliriz - SOS Çocuk Köyü KKTC

Kurumsal Olarak Ne Yapabiliriz

Anasayfa

Kurumsal Olarak Ne Yapabiliriz

KÜÇÜK İHTİYAÇLAR BÜYÜK FARK YARATIR!

İhtiyaçları karşılanamayan çocuklar sağlıksız bir ortamda büyür. Ülkemizde sağlıksız ortamlarda büyüyen çocukların sayısı her geçen gün artıyor. Risk altındaki çocuklara sağlıklı yaşam koşulları sağlayalım. SOS Çocukköyü Derneği’nin tespitlerine göre ülkemizin, özellikle kırsal bölgelerinde çeşitli sebeplerden dolayı ailelerin çocuklarına sağlıklı yaşam koşulları sağlayamadıkları ortaya çıkmıştır. Ailelerin maddi yetersizlikleri, bilinçsizlikleri veya ihmalleri nedeniyle sağlıksız koşullarda yaşayan çocuklar, hastalıklara daha erken yakalanmakta ve bu durumdan önemli ölçüde zarar görmektedir.

 

Bugün ailelerinin yanında benzer koşullarda yaşayan ve bu sebeplerle Devlet tarafından korunmaya alınan 105 çocuk ve genç SOS Çocukköyü Derneği’nin sağlamış olduğu sağlıklı koşullarda bakım görmektedir. SOS Çocukköyü Derneği’nin bakımında 23 yaşına kadar kalan çocuklarımızın bu süre zarfında özgün fiziksel, psikolojik ve zihinsel ihtiyaçları karşılanarak, her yönden sağlıklı bireyler olmaları için olağanüstü bir çaba harcanmaktadır. SOS Çocukköyü Derneği toplum için var olan ve gücünü toplumdan alan bir hayır kurumudur. Bugün bağışçılarımız ve destekçilerimiz sayesinde yüzlerce çocuğun hayatında büyük farklar yaratmaktayız. Varolan hizmetlerimize devam edebilmek ve daha fazla çocuğun hayatına dokunabilmek için desteğinize her zamankinden daha çok ihtiyacımız var!

BU ÇAĞRI SİZİN İÇİN!

Sizden gelecek kurumsal bağışlarla çocukların sağlık, eğitim, beslenme, kıyafet, sosyal aktivite, psikolojik destek gibi ihtiyaçlarını birlikte karşılayabiliriz.

ŞİMDİ BAĞIŞ YAPIN, MASUM HAYATLARDA FARK YARATIN!

PROJE ORTAKLIĞI

Şirketinizin sosyal sorumluluk stratejisine uyumlu ortak projeler geliştirerek geleceğimize birlikte sahip çıkıyoruz. SOS Çocukköyü Programından faydalanan çocukların ve gençlerin toplumumuza kazandırılması ortaya çıkan gereksinimlerin karşılanması için size özel projeler geliştiriyoruz. Örnek kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizi görmek için tıklayın.

KURUMSAL SOS KAHRAMANLIĞI

SOS Kahramanları çocukların ve gençlerin değişen ve gelişen ihtiyaçlarının süreklilik gösterdiğini bilerek düzenli bağış yapan ve programımızın sürdürülebilirliğini sağlayan KOBİ’lerin oluşturduğu bir gruptur. Kurumsal SOS Kahramanlarına özel takdim ettiğimiz destek levhasını iş yerinizin güzel bir köşesine asmanız bizleri onurlandıracaktır. Aylık rutinde düzenli olarak sizin seçeceğiniz miktarda yapacağınız bağışlarla çocukların ve gençlerin gelişim eğitimlerine ve sağlıklı gelişimlerine harcanacak bir fonun parçası oluyorsunuz.

BİLGİ ALIN 0 392 225 70 17

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.