Kurumsal Olarak Ne Yapabiliriz

Anasayfa

Kurumsal Olarak Ne Yapabiliriz

PROJE ORTAKLIĞI

Şirketinizin sosyal sorumluluk stratejisine uyumlu ortak projeler geliştirerek geleceğimize birlikte sahip çıkıyoruz. SOS Çocukköyü Programından faydalanan çocukların ve gençlerin toplumumuza kazandırılması ortaya çıkan gereksinimlerin karşılanması için size özel projeler geliştiriyoruz. Örnek kurumsal sosyal sorumluluk projelerimizi görmek için tıklayın.

KURUMSAL SOS KAHRAMANLIĞI

SOS Kahramanları çocukların ve gençlerin değişen ve gelişen ihtiyaçlarının süreklilik gösterdiğini bilerek düzenli bağış yapan ve programımızın sürdürülebilirliğini sağlayan KOBİ’lerin oluşturduğu bir gruptur. Kurumsal SOS Kahramanlarına özel takdim ettiğimiz destek levhasını iş yerinizin güzel bir köşesine asmanız bizleri onurlandıracaktır. Aylık rutinde düzenli olarak sizin seçeceğiniz miktarda yapacağınız bağışlarla çocukların ve gençlerin gelişim eğitimlerine ve sağlıklı gelişimlerine harcanacak bir fonun parçası oluyorsunuz.

AİLE EVİ SPONSORLUĞU

Aile Evlerimizden bir veya birkaçının sponsorluğunu alarak Lefkoşa Çocuk Köyünde bulunan Aile Evleri’nin veya Girne Genlik Evleri’nin aylık bütçelerine katkı koymuş oluyorsunuz. Aile Tipi Bakım çocukların ve gençlerin yaşamlarını sürdürecekleri yeni evleri doğal ortama en yakın model olarak geliştirilmiştir. Bu çerçevede her aile evine çocukların ve gençlerin ihtiyaçları için aylık nakdi bütçeye sağlanmaktadır.

BİLGİ ALIN 0 392 225 70 17

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.