SOS Kahramanı Ol - SOS Çocuk Köyü KKTC

SOS Kahramanı Ol

Anasayfa

SOS Kahramanı Ol

MAAŞTAN KATKI

Kamu çalışanıysanız veya derneğimizin anlaşmalı olduğu işyerlerinde çalışıyorsanız maaşınızdan aylık kesinti yaparak derneğimize düzenli bağışta bulunabilirsiniz. Maaşınızdan düzenli katkı başlatmak için maaş katkı formunu doldurarak derneğimize ulaştırmanız yeterli olacaktır. Maaş katkı formunu indirmek için tıklayın.

SMS

SMS aboneliği sayesinde derneğimize aylık düzenli bağışta bulunabilirsiniz. Operatörlerin faturalı hat kullanıcıları için geçerli olan bu yöntem sayesinde kurumumuza bağışta bulunmak çok kolay. Aboneliğinizi başlatmak için dört farklı bağış miktarını temsil eden anahtar kelimelerden birini yazarak 4271’e mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

BAĞIŞ MİKTARI ANAHTAR KELİME
10 TL ABONE SOS10
20 TL ABONE SOS20
30 TL ABONE SOS30
50 TL ABONE SOS50

ONLINE BAĞIŞ

Online bağış seçeneği sayesinde derneğimize düzenli olarak bağış yapma imkanınız vardır. Online bağış sayfası için tıklayın.

YÜZYÜZE KAMPANYASI

SOS Kahramanları çocukların ve gençlerin değişen ve gelişen ihtiyaçlarının süreklilik gösterdiğini bilerek düzenli bağış yapan ve programımızın sürdürülebilirliğini sağlayan bireysel bağışçıların oluşturduğu bir gruptur.Aralıksız devam eden Yüzyüze Kampanyamız sayesinde biz sizi buluyor ve çocuklara yardım etmeniz için kolaylık sağlıyoruz. Görevli personelimiz market önlerinde veya sokakta size düzenli bağış yapma yöntemlerini önererek bağış kaydınızı gerçekleştiriyor.